Jak wspieramy biznes eventowy?

Doradzamy i projektujemy

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy efektywnie doradzać. Wspieramy naszych klientów, podpowiadając najlepsze rozwiązania sprzętowe na np. imprezę firmową lub targi. Wybierzemy i zaproponujemy m.in. wielki ekran LCD, ścianę wideo, komputery, laptopy, projektory, tablety (a nawet okablowanie), które wzbogacą technologiczną stronę eventu. Nigdy nie zostawiamy samych klientów z obsługą zaawansowanego sprzętu. I w tym przypadku mogą nas liczyć. 

Zapewniamy najlepszy sprzęt

 

Każdy event to koszty, które można istotnie ograniczyć. Nie trzeba kupować dobrego, drogiego sprzętu IT/AV, który firma wykorzysta wyłącznie na jednej imprezie. Od 2008 roku TR Group specjalizuje się w wynajmie najlepszego, optymalnego sprzętu IT/AV. Nie ma znaczenia na jaki okres czasu firma go potrzebuje. Tydzień, dwa dni, jeden dzień? A jeżeli impreza się przedłuży? Wystarczy wykonać do nas jeden telefon.

Transport, montaż i obsługa

 

Perfekcja i odpowiedzialność to nasza filozofia. Bez niespodzianek, stresu i zgodnie z planem. Nasi specjaliści pomogą koordynować dostawę sprzętu na imprezę w dowolne miejsce Polski i Europy. Zajmą się jego montażem i konfiguracją. Na życzenie klienta pozostaną do dyspozycji przez cały czas trwania eventu, eliminując niespodziewane problemy. Możesz nam zaufać. Zrobiły to już setki firm. Działamy kompleksowo i odpowiedzialnie.

Demontaż sprzętu po imprezie

 

Oczywiście po imprezie zajmiemy się demontażem wypożyczonego sprzętu. I w tym przypadku możesz na nas liczyć! Organizacja imprezy biznesowej, targów lub konferencji decyduje często o sukcesie firmy. Chcemy, aby każdy obsługiwany przez nas event stał się sukcesem. Nasza wiedza, doświadczenie oraz najwyższej klasy sprzęt sprawi że konferencja, szkolenie, stoisko targowe lub dowolny event, stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Obsługujemy małe i duże eventy

 

Konferencje:

Konferencje i targi to nasza eventowa specjalność. Każdego roku kilkadziesiąt razy uczestniczymy w tego typu imprezach tworząc zaawansowane realizacje dla naszych klientów. Przykłady: Forum Ekonomiczne w Krynicy/Karpaczu, Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa, Gala Effie Awards, Samsung Channel Meeting... i wiele, wiele innych.

 

Gale:

Nasi eksperci mają wielkie doświadczenie w organizowaniu gali i wręczeń nagród. Możemy takie imprezy przygotować od strony multimedialnej zarówno w formie stacjonarnej, jak i on-line. Obok całej gamy sprzętu i usług IT, oferujemy zaawansowane rozwiązania interaktywne, które zrobią wrażenie na wszystkich.

Spotkania biznesowe:

Spotkanie biznesowe musi być dobrze zorganizowane i skuteczne. Trzeba zadbać o wszystkie szczegóły. Projektory, laptopy, ekrany, tablety - mogą być istotną częścią sukcesu. TR Group zadba o cały obszar IT takiego spotkania. I nie ma znaczenia, czy odbywa się w siedzibie firmy, czy w wynajętej "na mieście" sali.

Szkolenia:

Dobra sala szkoleniowa powinna być wyposażona w profesjonalny sprzęt audio-wideo. Nie zawsze jednak udaje się to szybko zorganizować. TR Group, dzięki 15-letniemu doświadczeniu, efektywnie doradzi i dostarczy wszystko, co niezbędne na tego typu spotkanie - duży ekran, projektor multimedialny, skuteczne nagłośnienie i mobilne gadżety (tablety, laptopy).

Galeria

Pracuj z nami

Masz doświadczenie w branży eventowej i szukasz stałej pracy?

Zostaw swoje dane. Przedstaw swoje możliwości. Skontaktujemy się z Tobą!

  Wybierz specjalizację:MULTIMEDIA NAGŁOŚNIENIEOŚWIETLENIESTREAMINGKAMERA

  Prawo jazdy:TakNie

  Masz problem z wysłaniem
  wiadomości przez formularz?


  Napisz do nas na adres: rekrutacja@trgroup.pl


  Możesz też zadzwonić:
  tel: (12) 399 45 02


  Specjalizujemy się w wynajmie krótko, średnio i długoterminowym sprzętu AV/IT. W naszej ofercie znajdziecie kilkaset urządzeń największych na świecie producentów sprzętu IT.


  Sprawdź szczegóły


  Posiadamy również nowoczesne rozwiązania dla biznesu typu "Digital Signage", które zapewniają zaawansowaną cyfrową dystrybucję multimedialnych treści. Już wkrótce więcej informacji.


  Oferta wkrótce