Wynajem sprzętu IT i AV

Od 2008 roku specjalizujemy się w wynajmie krótko, średnio oraz długoterminowym sprzętu IT i AV. Obecnie jesteśmy jedną z największych firm w tej branży w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie kilkaset urządzeń największych na świecie producentów sprzętu IT, m.in.: Lenovo, Dell, HP, NEC. Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym Samsunga w Polsce, oferując najnowsze rozwiązania tego producenta. Stworzyliśmy ofertę wynajmu tak, aby każdy z naszych klientów mógł decydować jak, gdzie, kiedy i za ile korzystać z nowych technologii. Dajemy wybór i kompleksową obsługę klienta.

TR Group to wynajem sprzętu IT na krótkie okresy (np. 1-3 dni) oraz wynajem długoterminowy (12-36 miesięcy). Wynajem długoterminowy to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą tanio i elastycznie sfinansować sprzęt IT. Leasing, tradycyjny zakup lub kredyt mogą stać się dla młodego biznesu źródłem problemów, szczególnie w czasie kryzysu finansowego. W ciągu 15 lat nasz sprzęt i technicy pojawili się na kilkuset imprezach - targach, konferencjach, kongresach, galach, spotkaniach biznesowych i szkoleniach. Zaufały nam czołowe firmy z wszystkich gałęzi gospodarki.

Jakie korzyści daje wynajem sprzętu IT?

Wynajem sprzętu IT zawsze okazuje się dobrym rozwiązaniem. To najlepsza alternatywa dla klasycznego zakupu, a nawet leasingu. Jakie korzyści dostają firmy wynajmujące sprzętu IT?

 • Relatywnie niska cena w stosunku do klasycznego zakupu.
 • Określanie wydatków na sprzęt ze 100% dokładnością.
 • Zwrot lub wymiana urządzenia w dowolnym czasie.
 • Profesjonalne wsparcie techniczne.
 • Ekonomiczny dostęp do najnowszych technologii.

Wynajem sprzętu w TR Group to także dodatkowe usługi - montaż, demontaż, obsługa w trakcie imprezy.

Katalog sprzętu do wynajmu

Wynajem jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych zakupów technologii informatycznych. Pozwala obniżyć próg wejścia w posiadanie zaawansowanych rozwiązań IT. Zapewnia równomierne rozłożenie wydatków w okresie używania sprzętu. Daje możliwość przeznaczenia środków finansowych na inne cele inwestycyjne. Wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie na: eventy, szkolenia, targi, okresowe zwiększenie ilości pracowników, itp. Pamiętaj, zawsze możesz zapytać nas o nietypowy sprzęt. Jeśli nawet nie mamy "na stanie" oczekiwanego urządzenia, to poszukamy go i sprowadzimy. 

Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.

Ekrany LED - wysoka jakość obrazu na imprezę/wydarzenie

Ekrany LED - wysoka jakość obrazu na imprezę/wydarzenie

Ekrany LED stały się globalnym hitem w zakresie komercyjnego wyświetlania obrazu. Dzięki rozmiarowi pojedynczego piksela (nasze ekrany LED to 1,5 - 3.9 mm), świetnym parametrom jasności (5000 nitów) i kontrastu oraz innowacyjnej metodzie łączenia pojedynczych modułów, to idealne rozwiązanie na różnego typu eventy biznesowe. W naszej ofercie znajdują się zarówno ekrany LED Outdoor, jak i ekrany LED Indoor, które dzięki modułowej konstrukcji można budować w różny sposób.

Skontaktujcie się z nami, aby ustalić szczegóły wynajmu ekranu LED.Ekrany Creative LED

Niezwykłe wydarzenia wymagają niezwykłych rozwiązań. Dlatego w ofercie TR Group znajdziecie kreatywne ekrany LED (Creative LED). Jest to odejście od prostego, kwadratowego kształtu tradycyjnego ekranu LED. Kreatywne ekrany LED to różne, nieregularne kształty, dzięki którym kreatywne treści nabierają nowego wymiaru. Creative LED to wyświetlacze w kształcie: cylindra, koła, kuli, czy sześcianu.Zalety ekranów LED

Diody LED mają wiele zalet w porównaniu z innymi źródłami światła. Ze względu na wysoką jasność, mogą dostarczać wysokiej jakości obrazy w jasnych przestrzeniach zewnętrznych (Outdoor LED).

Wewnętrzne ekrany LED (Indoor LED) o wysokiej rozdzielczości są popularnym wyborem do wyświetlania informacji w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak: centra handlowe i wystawowe, konferencje, instalacje marketingowe i wydarzenia korporacyjne. Zaletą wyświetlacza LED jest także jego niskie zużycie energii.Dlaczego warto wybrać ekrany LED?

Ekrany LED są dziś powszechnie używane do dostarczania angażujących i informacyjnych treści. Mogą to być obrazy, wideo, tekst lub dane graficzne. Dostarczanie treści na dużą skalę, w bardzo wysokiej jakości, jest idealnym sposobem na zwiększenie ogólnego zaangażowania odbiorców i wzmocnienie określonych przekazów w działaniach korporacyjnych oraz edukacyjnych.Ekrany diodowe LED, dzięki swojej budowie, nie mają żadnych widocznych łączeń. Odbiorca ma wrażenie, jakby była to jednolita płaszczyzna. System łączenia w tych ekranach jak żaden inny pozwala na elastyczne kształtowanie powierzchni. Ekran może być zupełnie płaski i jednolity, może być delikatnie zakrzywiony lub płynnie falować. Specjalne zamki umieszczone z tyłu modułów (niewidoczne dla odbiorcy) pozwalają łączyć je ze sobą pod kątem kilku lub kilkunastu stopni, a nawet pod kątem ostrym 90 stopni.Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Laptopy i komputery stacjonarne

Wynajem laptopów

Wynajem laptopów to bardzo dobra alternatywa do zakupu, jeżeli oczywiście sprzęt ten potrzebny jest okazjonalnie lub przez kilka, kilkanaście dni w roku. Wynajmujemy laptopy do różnych celów i zastosowań oraz dla różnych grup odbiorców. W naszej ofercie znajdują się urządzenia o różnych parametrach technicznych uznanych marek: Dell, Lenovo, HP.

Skontaktujcie się z nami, aby ustalić szczegóły wynajmu laptopa/komputera.Umownie dzielimy laptopy na wynajem na trzy grupy:

Laptopy klasy Basic – przeznaczone dla mniej wymagających zadań, takich jak obsługa szkoleń, biur prasowych podczas różnych wydarzeń, obsługa prezentacji, eventów, itp. Są to podstawowe, ale sprawdzone komputery, które idealnie sprawdzą się do większości typowo biurowych zastosowań.

Laptopy klasy Business – przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników. Takie jednostki posiadają lepsze parametry i lepsze podzespoły.

Laptopy klasy Pro – dla najbardziej wymagających użytkowników z najlepszymi podzespołami.

Wynajmujemy laptopy wyłącznie w bardzo dobrym stanie

Laptopy, jakie wypożyczamy mają stosunkowo krótki “cykl użycia”. Dlaczego? Wypożyczamy tylko w pełni sprawne, niezniszczone i nieuszkodzone egzemplarze. Dodatkowo rozwój technologiczny sprawia, że zaawansowana jednostka za kilka miesięcy przestaje nią być. Wszystko to sprawia, że laptopy jakie posiadamy dość często się zmieniają i są uzupełniane nowymi egzemplarzami.Wynajmując od nas laptopy masz gwarancje, że:

 • sprzęt będzie sprawny, niezniszczony oraz zgodny ze specyfikacją techniczną jaka wcześniej została uzgodniona,
 • sprzęt po każdym wypożyczeniu jest sprawdzany, czyszczony, a technicy przywracają każdy z nich do ustawień fabrycznych – nie ma możliwości, by jakiekolwiek Twoje dane wpadły w niepowołane ręce,
 • konfiguracje przygotowujemy według życzeń i ustaleń wypożyczającego.

Zapewniamy także transport oraz usługi dodatkowe, takie jak dostęp do sieci internetowej, wynajem dodatkowych urządzeń peryferyjnych (drukarki, ksero itp.) i zabezpieczeń.

Wynajem komputerów stacjonarnych/stacji roboczych

Proponujemy szeroką gamę komputerów stacjonarnych dla firmy. Nasza oferta powstała z myślą o prostych stanowiskach biurowych, jak i wyspecjalizowanych oraz wymagających działaniach np. graficzno-obliczeniowych czy na potrzeby graczy (komputery gamingowe). Komputery stacjonarne wciąż doskonale sprawdzają się podczas szkoleń, prezentacji i targów.

Najbardziej wymagający użytkownicy znajdą w naszej ofercie "stacje robocze", które charakteryzują się bardzo dużą mocą obliczeniową, wysoką jakością podzespołów i stabilnością. Profesjonaliści wykorzystają stacje robocze do pracy z oprogramowaniem typu CAD, zaawansowaną grafiką, animacją i wideo. Tego typu sprzęt może być wykorzystany w wielu sytuacjach - biznesowych i rozrywkowych.Komputery dla graczy mają wysokie wymagania, zarówno pod względem grafiki, jak i procesora. Wynajmujemy gamingowe stacje organizatorom m.in. turniejów e-sportowych. Podczas dużych konferencji, festiwali i innych eventów często występuje potrzeba zorganizowania saloników prasowych. Wygodne stacje robocze z dostępem do internetu bardzo dobrze sprawdzą się w takiej i podobnych sytuacjach.

Komputery All-in-One

Eleganckie i oszczędzające miejsce komputery All-in-One stają się coraz bardziej popularne. All-in-One nie posiadają wolnostojącej obudowy. Wszystkie komponenty komputera zostały umieszczone w monitorze. Dzięki temu mamy świetne, kompaktowe urządzenie bez kabli na biurku. Komputery All-in-One doskonale sprawdzą się podczas eventów, gdzie potrzebne jest wygodne, bezpieczne, eleganckie i mobilne rozwiązanie.Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Tablety popularnych marek

Twoja firma potrzebuje tablety na eventy/szkolenia?


Jesteśmy liderem na polskim rynku wynajmu sprzętu IT i AV, a tablety stanowią istotny element naszej oferty. Potencjalne obszary i sytuacje w jakich się sprawdzają to: targi i stoiska, spotkania biznesowe i branżowe, konferencje i pokazy specjalne, akcje promocyjne, szkolenia, gry miejskie, i wiele innych…

Wypożyczamy tablety popularnych producentów, działające z różnymi systemami operacyjnymi:

 • Apple iOS (iPady)
 • Android (Samsung, Fujitsu, Lenovo)
Skontaktujcie się z nami, aby ustalić szczegóły wynajmu tabletu.Można wynająć tablet także ze statywem! To wyjątkowe rozwiązanie, które nadaje tabletowi zupełnie nowe zastosowanie – nowoczesnego, multimedialnego webkiosku. Statyw świetnie się prezentuje, a dzięki mocowaniu urządzenie jest bezpieczne nawet w miejscach, gdzie jest dużo osób. To rozwiązanie polecamy szczególnie podczas targów i konferencji lub na potrzeby stoisk promocyjnych w ruchliwych miejscach (np. galerie handlowe, hale targowe).

Oferujemy także możliwość dodatkowego brandowania tabletów , na które naklejana jest specjalistyczna folia z logo klienta i dowolnymi elementami graficznymi. To doskonale wzmacnia efekt wizerunkowy.

Dostarczymy każdą ilość tabletów w dowolne miejsce w Polsce lub Europie, a czas wypożyczenia dostosujemy do realnych potrzeb. Opcjonalnie oferujemy wsparcie, pomoc techniczną oraz przygotowanie/dobór aplikacji pracujących na wypożyczanych tabletach.

Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Monitory i ekrany

Wynajem monitorów i ekranów

TR Group to ogromny wybór monitorów komputerowych oraz ekranów firm: Samsung, NEC, LG. Dzięki nim Państwa firma przygotuje nawet najbardziej skomplikowaną prezentację/szkolenie. Stoisko targowe wyposażone w taki sprzęt przyciągnie uwagę mnóstwa ludzi (potencjalnych klientów). Monitory i ekrany w naszej ofercie dobraliśmy starannie, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Dysponujemy pełną gamą najpopularniejszych rozmiarów ekranów: od 32 do 98 cali, w tym wiele w formacie 4K. 98-calowy monitor LED to wielkość, jasność i precyzja obrazu, która daje niesamowity efekt! Monitor o tak dużym formacie idealnie nadaje się na stoisko targowe, do małej sali konferencyjnej lub przestrzeni wystawowej, np. w foyer hotelu. Cienka ramka i smukła obudowa nadają mu nowoczesny wygląd, a dzięki statywom istnieje możliwość pracy w pionie i poziomie, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Tak duży ekran znakomicie zastępuje duży plakat lub wysoki roll-up i naprawdę robi wrażenie!U nas możecie Państwo wypożyczyć już jeden ekran na jeden dzień! Ale mamy doświadczenie w krótko, średnio i długoterminowych wypożyczeniach. W dowolnych ilościach, w dowolnym miejscu Polski, z opcjonalnym montażem, konfiguracją i wsparciem technicznym. Między innymi dlatego nasze monitory pracowały np. podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej (ponad 200 monitorów dla UEFA), podczas Forum Gospodarczego w Karpaczu, festiwalów filmowych takich jak Nowe Horyzonty, KFF, AFF czy FPFF w Gdynii. I w wielu, wielu innych miejscach.

Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Monitory dotykowe/interaktywne

Wynajem monitorów dotykowych/interaktywnych

Doskonały obraz z niesamowitą liczbą szczegółów, a do tego niesamowita prędkość pracy. Monitory interaktywne są wykorzystywane do większego, fizycznego zaangażowania ludzi podczas np. eventów i biznesowych szkoleń. Ekrany te przenoszą użytkownika na zupełnie nowy poziom doznań. Urządzenia - marek: Dell, Samsung, Iiyama - występują w różnych rozmiarach i dzielą się na dwa rodzaje:

 • ekrany MultiTouch z nakładką dotykową, które wymagają dodatkowo osobno komputera.,
 • e-board, czyli tablice dotykowe, urządzenia typu all-in-one, które mają już wbudowany komputer i nie wymagają żadnych innych peryferii.
W TR Group oferujemy monitory dotykowe w rozmiarach 24-75” z dedykowanymi statywami, które pozwalają m.in. na zamontowanie ekranu zupełnie na płasko (stół dotykowy) lub pod kątem (way-finder).


Przykładowy sprzęt z tej kategorii – FLIPCHART SAMSUNG FL!P WM55H
Samsung Fl!p to innowacyjny cyfrowy ekran flipchart, która pomaga prowadzić o wiele bardziej produktywną i efektywną współpracę biznesową, także dzięki 8 GB wewnętrznej pamięci. Interaktywny wyświetlacz 55 cali UHD Samsung Flip pomoże zespołowi sprawniej i efektywniej pracować. Spotkania biznesowe możesz przeprowadzać w dowolnym miejscu i czasie.Urządzenie wyposażone jest w wygodny tryb obracania i ergonomiczny stojak, dzięki czemu łatwo używać go w pionie lub poziomie, zależnie od potrzeb.

Samsung Fl!p to odręczne, płynne pisanie w uniwersalnym formacie cyfrowym, który posiada szeroką gamę kolorów, stylów i grubości rysika. Urządzenie pozwala pisać czterem osobom jednocześnie. Do pisania możesz wykorzystać dołączony do zestawu rysik lub inny przedmiot.Samsung Flip pomoże Twojemu zespołowi tworzyć wspólne notatki w przeróżnych formatach. Możecie się nimi dzielić zachowując optymalną jakość wyświetlania. Nie musisz już męczyć się ze stosami papieru, by odnaleźć potrzebny arkusz z tematem do dyskusji. Tworzenie, przewijanie notatek o objętości do 20 stron jest bardziej naturalne.

Samsung Flip posiada wiele opcji, które pozwalają na w pełni zsynchronizowaną łączność, tworząc przy tym przyjazne środowisko pracy dla użytkownika. Możesz sparować urządzenia osobiste z ekranem głównym, by wyświetlać i udostępniać notatki oraz treści. Funkcja sterowania „touch out“ daje możliwość synchronizacji urządzeń osobistych z Flip oraz sterowanie i przeglądanie treści w czasie rzeczywistym. Zapewnia to efektywne wyświetlanie treści na sparowanych urządzeniach.Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Sprzęt firmy Apple

Wynajmujemy najpopularniejsze produkty firmy Apple


Liczba użytkowników i fanów produktów Apple rośnie lawinowo. Niepowtarzalny design, wyjątkowy system operacyjny, świetna jakość oraz wydajność sprawiają, że coraz więcej firm i osób wybiera rozwiązania tego właśnie producenta. Sprzęt firmy Apple jest niestety droższy od urządzeń konkurencji. Tym bardziej więc warto rozważyć wypożyczenie, zanim zapadnie decyzja o zakupie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną paletę rozwiązań firmy Apple, czyli: iMac, Mac mini, MacBook Air, MacBook Pro, iPad. W różnych konfiguracjach, i jak zawsze w najlepszych cenach!Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Ściany i podłogi interaktywne

Podłogi i ściany interaktywne na wynajem


Interaktywna podłoga to niesamowicie efektowne narzędzie, które spotęguje możliwości każdej akcji promocyjnej i kampanii reklamowej. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu każde zastosowanie może być niepowtarzalne, z własnym, unikalnym scenariuszem.

Jak to działa? Interaktywna podłoga to zestaw silnego projektora multimedialnego, kamery, emitera podczerwieni i komputera z odpowiednim oprogramowaniem. Całość jest niezwykle prosta do zamontowania i nie wymaga specjalnych przygotowań. Dzięki temu interaktywną podłogę można zainstalować w bardzo krótkim czasie w bardzo wielu miejscach (galerie handlowe, pasaże, halle i korytarze hotelowe itp.).Ściany interaktywne

Interaktywna ściana i interaktywna witryna to rozwiązania bardzo podobne, ale różniące się nieco w szczegółach. Wyobraź sobie witrynę dużego sklepu, obok którego dziennie przechodzą setki osób, często nie zwracając na niego żadnej uwagi. I pewnego dnia witryna “ożywa”, sprawiając, że praktycznie nikt nie przejdzie koło niej obojętnie…

Interaktywna ściana i witryna wymagają bardzo podobnego zestawu, na który zasadniczo składa się komputer ze specjalnym oprogramowaniem, emiter podczerwieni oraz projektor działający w trybie przedniej lub tylnej projekcji (w zależności od wybranego rozwiązania). Możliwości zastosowań jest mnóstwo, wszystko zależy od kreacji i pomysłu. My dostarczymy narzędzie, dzięki którym Twoje pomysły ujrzą światło dzienne!Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Oświetlenie i nagłośnienie

Oświetlenie i nagłośnienie


Organizacja imprezy biznesowej, targów czy konferencji stanowi o wizerunku firmy na długie lata. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie. Nasza wiedza, doświadczenie oraz najwyższej klasy sprzęt sprawi, że Państwa event stanie się niezapomnianym wydarzeniem.Oprócz klasycznego sprzętu prezentacyjnego, oferujemy także oświetlenie i nagłośnienie, bez którego nie ma efektownej imprezy.

Co oferujemy:

 • zestawy głośnikowe,
 • mikrofony bezprzewodowe, konferencyjne, i koncertowe
 • studyjne lampy i reflektory,
 • reflektory GOBO,
 • oświetlenie sceniczne,
 • efektowe listwy LED, światła PAR oraz sunstripe.
Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu.
Akcesoria IT/AV

Akcesoria IT/AV w TR Group

Obsługując różnego typu eventy dostarczamy nie tylko sprzęt prezentacyjny. W naszej ofercie jest także zestaw akcesoriów AV/IT. Staramy się być kompleksowi pod każdym względem. W grupie akcesoriów AV/IT znajdziecie:

 • Drukarki - mono/kolor, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki/kopiarki heavy duty,
 • Sprzęt sieciowy - routery LTE, switche,
 • Sprzęt do realizacji AV - miksery wizyjne, konwertery sygnału wideo,
 • Kamery profesjonalne ze statywami.

Sprzedaż używanego sprzętu IT

Sprzedaż używanych urządzeń to kolejne dobre rozwiązanie TR Group dla każdej firmy, która liczy się z kosztami. Istotną częścią naszego biznesu jest sprzedaż używanego sprzętu IT renomowanych producentów, m.in. HP, Dell, IBM, Apple, Lenovo, Samsung, LG i wielu innych. Laptopy, desktopy, tablety, monitory, urządzenia sieciowe - oferujemy każdy typ urządzeń dla wszystkich możliwych zastosowań w biznesie.

Zalety używanego sprzętu IT

Główną zaletą używanego sprzętu jest oczywiście niska cena. Nie znaczy to jednak, że kupujący otrzymuje sprzęt niskiej jakości, w fatalnym stanie technicznym. Każde urządzenie wystawione do sprzedaży jest przez nas testowane. Większość z nich objęta jest gwarancją startową TR Group lub często gwarancją producenta (jeśli jest taka możliwość).

Skąd pozyskujemy używany sprzęt?

Sprzedawane przez nas używane urządzenia pochodzą z wypożyczeń krótkoterminowych lub leasingu. Jest to sprzęt wykorzystywany w celach biznesowych i dla biznesu stworzony. Po zakończonym leasingu firmy zwracają nam urządzenia i są one zwykle w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Dobrą cechą leasingu jest właśnie ostrożność i dbałość o używany sprzęt IT.

Jak kupić używany sprzęt od TR Group?

Pełną i aktualną ofertę używanego sprzętu od TR Group znajdziecie na Allegro. W każdym przypadku gwarantujemy rzetelny, odpowiadający stanowi faktycznemu opis urządzenia.


Zapewniamy kompleksowe podejście do obsługi eventów - wynajem sprzętu, transport, montaż i finalne przygotowanie pod imprezę. Obsługujemy również wydarzenia online.


Sprawdź szczegóły


Posiadamy również nowoczesne rozwiązania dla biznesu typu "Digital Signage", które zapewniają zaawansowaną cyfrową dystrybucję multimedialnych treści. Już wkrótce więcej informacji.


Oferta w przygotowaniu