Kompleksowa obsługa eventów

Specjalizujemy się w technicznej oraz technologicznej obsłudze: gali, bankietów, konferencji, szkoleń, targów i festiwali.

Pełne wsparcie technologiczne wydarzenia

Zapewniamy kompleksową pomoc przy obsłudze technicznej wydarzenia na każdym jego etapie.

Eventy stacjonarne, online oraz hybrydowe

Realizujemy wszystkie rodzaje wydarzeń: stacjonarne, online oraz w wersji łączonej i hybrydowej.

TR Group

Przewiń i sprawdź szczegóły

Jak wspieramy biznes eventowy?

Doradzamy i projektujemy idealne rozwiązania

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam profesjonalnie doradzać i projektować idealne rozwiązania, dostosowane do konkretnych potrzeb. Od imprez firmowych, poprzez szkolenia, aż po targi i konferencje – nasza firma pomaga wybrać najlepszy sprzęt IT/AV, optymalnie dobrany do wydarzenia. Możemy zaproponować m.in.: wielki ekran LED, ścianę wideo, komputery, laptopy, projektory, tablety, oświetlenie i nagłośnienie, a nawet odpowiednie okablowanie. Technologiczna strona eventów nie ma przed nami tajemnic. 

Wypożyczamy najlepszy sprzęt eventowy

Każdy event to koszty, które można istotnie ograniczyć. Od 2008 roku zajmujemy się wynajmem najwyższej jakości sprzętu eventowego, eliminując konieczność zakupu drogich urządzeń IT/AV na jednorazowe wydarzenia. Posiadamy duże zaplecze sprzętowe i jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o czas wypożyczenia urządzeń. A jeżeli impreza się przedłuży? Wystarczy do nas zadzwonić.

Zapewniamy support techniczny

Jesteśmy odpowiedzialni, dlatego nie zostawiamy klientów z obsługą zaawansowanego sprzętu. I w tym przypadku mogą nas liczyć. Nasi technicy mogą zostać do dyspozycji przez cały czas trwania imprezy, gwarantując właściwą obsługę sprzętu i eliminując niespodziewane problemy. Tak, aby wszystko odbyło się bez niespodzianek, stresu i zgodnie z planem.

Oferujemy transport, montaż i demontaż sprzętu

Nasi specjaliści pomogą koordynować bezpieczną dostawę sprzętu na event w dowolne miejsce Polski i Europy. Zajmą się jego montażem i konfiguracją. A po zakończonej imprezie wszystko zdemontują i spakują. Niczym nie musicie się martwić. Zaufały nam już setki firm. Działamy kompleksowo i odpowiedzialnie. Nasza wiedza, doświadczenie oraz najwyższej klasy sprzęt sprawia, że każdy obsługiwany przez nas event kończy się sukcesem.

Obsługujemy małe i duże eventy

Konferencje:

Obsługa technologiczna konferencji to nasza eventowa specjalność. Kilkadziesiąt razy w roku tworzymy dla naszych klientów zaawansowane realizacje podczas tego typu wydarzeń. Pracowaliśmy m.in. przy takich projektach jak: Forum Ekonomiczne w Krynicy/Karpaczu, Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa, Gala Effie Awards, Samsung Channel Meeting… i wielu, wielu innych.

Targi:

Doskonale rozumiemy rolę i wagę targów jako miejsca prezentacji, budowania relacji, bezpośrednich spotkań i rozmów. Mamy niezwykle bogate doświadczenie w obsłudze takich wydarzeń w Polsce oraz zagranicą, zarówno w zakresie planowania i aranżacji stoisk, wypożyczenie właściwego sprzętu, jak i obsługi technicznej w trakcie wydarzenia.

Gale:

Organizacja różnego typu gali i uroczystości wręczenia nagród to dla nas codzienność. Możemy je przygotować od strony multimedialnej zarówno stacjonarnie, jak i w formie on-line. Obok całej gamy sprzętu i usług IT, oferujemy również spektakularne rozwiązania interaktywne oraz streaming.

Spotkania biznesowe:

Oferujemy kompleksową obsługę techniczną spotkań biznesowych i zapewniamy niezawodny sprzęt IT, w tym tablety, projektory, ekrany i laptopy. Bez względu na lokalizację – w siedzibie firmy czy wynajętej przestrzeni – nasz zespół zadba o każdy detal, tak aby klient mógł skupić się wyłącznie na swoim biznesie.

Szkolenia:

Profesjonalna sala szkoleniowa wymaga wysokiej jakości sprzętu audio-wideo. Skutecznie doradzamy i dostarczamy niezbędne wyposażenie, takie jak: duży ekran, projektory multimedialne, nagłośnienie, tablica dotykowa, tablety, laptopy i inne mobilne gadżety oraz sprzęt konieczny podczas szkoleń. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne. Z nami każde szkolenie będzie udane i efektywne.

Wydarzenia kulturalne:

Obsługujemy również wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, wystawy, spektakle teatralne czy festiwale. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną, w tym sprzęt audio-wideo, oświetlenie sceniczne, ekrany LED oraz systemy nagłaśniające. Zadbamy o harmonię między treścią artystyczną a aspektami technicznymi.

Nasze realizacje

Aktualności

28 marca 2024

Nasza dioda „z piskiem opon wjechała” na stanowisko firmy Orlen!

7 marca 2024

2 dni, ponad 200 wydarzeń, ponad 2500 uczestników…

5 marca 2024

Finał największego projektu szkoleniowego w historii polskiej fizjoterapii.

Chcesz wypożyczyć sprzęt AV/IT
na konferencję lub inne wydarzenie?

Potrzebujesz kompleksowej obsługi
technicznej i technologicznej eventu?

Dobrze trafiłeś!
Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

facebook instagram twitter linkedin search contact-mail contact-phone contact-place marker menu-icon