28 marca 2024

Stoisko Orlen –  III Forum Dni Asfaltu; Żnin

Podczas III Forum Dni Asfaltu, które odbyło się 18-20.03.2024, mieliśmy okazję zrealizować projekt dla agencji Reequest Events. 

Na stanowisko firmy Orlen, przygotowane na potrzeby III Forum Dni Asfaltu w Żninie, dostarczyliśmy ekran diodowy p2.6. Pracowaliśmy na zlecenie agencji Reequest Events w wyjątkowych, industrialnych przestrzeniach Cukrowni Żnin, w których nasza dioda prezentowała się fantastycznie.

III Forum Dni Asfaltu stanowiło istotne wydarzenie w ramach cyklu konferencji poświęconych technologiom asfaltowym, organizowanych przez Polski Kongres Drogowy. Koncentrowało się głównie na tematyce nawierzchni asfaltowych oraz aktualnej sytuacji na rynku budownictwa drogowego. Konferencja ta skierowana była do zarządców dróg, firm z branży drogowej oraz przedstawicieli świata nauki.

Jeśli również chcesz zorganizować swoje stoisko na targach, konferencji czy innym evencie – to świetnie trafiłeś! Oferujemy najwyższej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalną obsługę – na każdym etapie wydarzenia. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby poznać naszą ofertę!

facebook instagram twitter linkedin search contact-mail contact-phone contact-place marker menu-icon